Muğla’da gerçekleştirilen Durgunsu Kano Uluslararası 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Bahar Kupası Yarışları’nda Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü sporcuları yine başarılı sonuçlara imza attı. Köyceğiz’de düzenlenen yarışlarda 13 ilden 31 kulüp ve 230 sporcu mücadele ederken, Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü kanocuları 2 altın, 8 gümüş ve 2 bronz olmak üzere 12 madalya kazanırken, 1 de kupayı müzesine götürdü.
Amasra, 3 günlük bayram sürecinde yaklaşık 60 bin araç ve 200 bini aşkın misafir ağırladı. İlçe, önceki yıllarda 3-4 günde ağırladığı ziyaretçi sayısını bu yıl bir günde ağırladı.